Web Sitesi Fiyatları

Web Sitesi FiyatlarıTürkiye’de faaliyet gösteren ve belli bir çizgisi ve kalitesi olan en büyük web tasarım firmaları, Web sitesi fiyatları belirlerken, yaptırmak istediğiniz sitenin özelliklerini ve sizin beklentilerinizi göz önünde bulundururlar.

Bunun dışında internette karşımıza çıkan pek çok fiyat paket fiyatlardır ve zaten Word Press ve Joomla gibi ücretsiz alternatifleri de bulunmaktadır. Hatta tamamen ücretsiz olan bu paketlerin, piyasada bulunan birçok paketten daha iyi ve kapsamlı olduğu söylenebilir.

Web Sitesi, sahip olduğunuz ürünlerin veya sağladığınız hizmetlerin en iyi şekilde hedef kitlenize ulaştırmanın en ekonomik, en zahmetsiz ve en kolay yoludur. Web siteleri firmanızın internetteki mağazalarıdır ve bu mağazaları her gün binlerce kişi ziyaret eder.

en ucuz Web Sitesi Fiyatları

Ayrıca yeni Türk Ticaret Kanunu, denetime tabi tutulan Anonim Şirketlere web sitesi kurma zorunluluğu getirmiştir. Yasaya göre bu anonim şirketler internet sitelerinde, finansal tablolar, raporlar, yönetim kurulları ve genel kurul toplantılarına ilişkin bilgiler, şirket ilanları ile şirket için önemli olan bazı haberleri yayınlamak zorundadır.

Bu nedenle günümüzde web sayfası tasarımı yapan firmaların sayısı giderek artmaya başlamış, buna bağlı olarak da çok çeşitli web sitesi fiyatları ortaya çıkmaktadır. Fakat bir web sitesi hazırlamanın çalışan giderleri gibi sabit maliyetleri vardır ve fiyatlandırma yapılırken bu husus göz ardı edilmemelidir.

Web sitesi tasarımını ciddi bir iş olarak algılayıp, profesyonel anlamda web sitesi tasarlayan tasarım firmaları,web sitesi fiyatları belirlenirken öncelikle firmanın faaliyet konusu ve yapacağı iş iyi analiz edilmelidir.

Daha sonra müşterinin beklentisi doğrultusunda hazırlanan tasarımı, yazılımı, güncelleme zamanlarının belirlenmesi, arama motoru optimizasyonları, kullanılacak web arayüz ve grafik çeşitleri gibi fiyatı belirleyen etmenler kabaca ortaya çıkarılır.

Böylece firmanın ihtiyacını karşılayacak ve beklentilerine en uygun web sitesi tasarımına karar verilir. Projenin tamamlanması için gerekli personel sayısı ve gereken süre hesaplanarak, projenin ne kadar zaman alacağına bağlı olarak yani toplam adam/gün maliyeti çıkarılmasıyla müşteri için en uygun fiyat teklifi belirlenmiş olur.

ucuz Web Sitesi Fiyatları

Bu yöntem dışında internette yer alan çoğunlukla paket fiyatlardır ve istenilen performansın elde edilmesi çok da mümkün olamamaktadır.

Web Tasarım Market

İletişim Bilgileri Telefon : 0 212 320 45 13

Mobil Telefon: 0 535 306 49 55

Fax Bilgileri Telefon : 0 212 320 45 13

Web Adresi : www.webtasarimmarket.com

Web Adresi 2 : www.perpawebtasarim.net

Web Adresi 3 : www.profesyoneltasarimcilar.com

E-Posta Adresi : destek@webtasarimmarket.com

Adres : Perpa Ticaret Merkezi Kat 8 B Blok No 1265 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

Hakkında

Web Tasarım ihtiyaçlarınız ve E-Ticaret Alanında büyüyebilmek, Google Reklamları ile üst sıralara çıkabilmek için WebTasarimMarket.com ile hizmetinizdeyiz.

Etiketler: , , , , ,