WEB GRAFİK ARAYÜZ TASARIMI

WEB GRAFİK ARAYÜZ TASARIMI fiyatlarıWeb arayüz tasarımı aslında günümüzün olmazsa olmaz konularından birisi olarak göze çarpıyor. Hepimizin bildiği gibi kısa süre içerisinde aslında birçok önemli gelişmeye şahitlik ediyoruz.

Yazılımlar gelişiyor, programlama dilleri gelişiyor ve artık bilişim sektöründeki hemen hemen herşey çok daha kaliteli bir hal alıyor. Öyle ki zaman içerisinde web sitelerini daha kaliteli bir hale getirebilmek adına arayüz tasarım işlemleri gerçekleştirilmeye başlandı ve zaman içerisinde uygulandı diyebiliriz.

Çok güzel bir web siteniz olabilir ancak doğru teknolojilerle kodlanmaz ise o güzellikten eser kalmayabilir. Arayüz kodlamada; web tasarımın en önemli vazgeçilmez parçasıdır.

WEB GRAFİK ARAYÜZ TASARIMI FİRMALARIGörsel güzelliği sağladığı gibi sitenin performansı, arama motorları tarafından anlaşılabilirliği (semantic web) ve browser uyumu (Chrome,Firefox)  arayüz kodlamasının ne kadar iyi yapıldığı ile doğru orantılıdır.

Bir programlama dilini ne kadar iyi bilirseniz bilin, bu programlama diliyle ne kadar güçlü programlar yazarsanız yazın, eğer programınız kullanışlı bir arayüze sahip değilse programınızın kullanıcı düzeyinde pek ilgi çekmeyeceği kesin.

Nihayi kullanıcıya denen kesime hitap etmediğiniz sürece dikkat çekmeniz güç. Web grafik arayüz tasarımı başlı başına özen gerektiren bir çalışmadır.

WEB GRAFİK ARAYİZ TASARIMINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Her ortamda kolay erişilebilirlik (Accessibility)

Ziyaretçi ve kullanıcı deneyimlerinin test etmek (User Experience – UX Design)

Sayfa kullanımında maksimum faydanın sağlanması

EN UCUZ WEB GRAFİK ARAYÜZ TASARIMIGereksiz görsel kullanımından kaçınılması ve ziyaretçinin göz zevkini hafife alınmaması.

Hızlı ve rahat bir kullanımı sağlanması

Mümkün olan en sade HTML ve CSS kodlama ile sayfaların yüklenme hızlarının artırılması

Mümkün olan her browserda hazırlanan arayüzün test edilmesi (Cross Browser Test)

Firmanız için en uygun, en sade ya da isteğinize göre en görkemli, görsel çekiciliği yüksek, en önemlisi güzelliği ön planda tutan ve mesajınızı en iyi şekilde nihayi kullanıcıya ulaştırmanızı sağlayacak şekilde web grafik arayüz tasarımı yapmaktayız.

Siz de web tabanlı yazılımınıza ya da web sitenize profesyonel bir arayüz hazırlatmak istiyorsanız, web siteniz için bu hassas ve çok dikkat gerektiren konuda da uzman ekibimiz ve deneyimimizle yanınızdayız.

Web Tasarım Market

İletişim Bilgileri Telefon : 0 212 320 45 13

Mobil Telefon: 0 535 306 49 55

Fax Bilgileri Telefon : 0 212 320 45 13

Web Adresi : www.webtasarimmarket.com

Web Adresi 2 : www.perpawebtasarim.net

Web Adresi 3 : www.profesyoneltasarimcilar.com

E-Posta Adresi : destek@webtasarimmarket.com

Adres : Perpa Ticaret Merkezi Kat 8 B Blok No 1265 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

Hakkında

Web Tasarım ihtiyaçlarınız ve E-Ticaret Alanında büyüyebilmek, Google Reklamları ile üst sıralara çıkabilmek için WebTasarimMarket.com ile hizmetinizdeyiz.

Etiketler: , , , , ,