PROFESYONEL E-TİCARET SİTESİ

PROFESYONEL E-TİCARET SİTESİ

E-Ticaret Nedir?

PROFESYONEL E-TİCARET SİTESİ FİYATLARIE-Ticaret için verilebilecek tek bir tanım yoktur. Bazı görüşlere göre, e-ticaret (E-Commerce), her türlü malın ve servisin bilgisayar teknolojisi, elektronik iletişim kanalları ve ilgili teknolojiler (akıllı kart-smart card-, elektronik fon transferi -EFT-, POS terminalleri, faks gibi) kullanarak satılması ve satın alınmasını kapsayan bir kavramdır.

Başka bir görüşe göre ise e-ticaret, ödeme işleminin internet üzerinden yapıldığı alış ve satışları içermektedir. E-Ticaret yoluyla oluşan ekonomi de, dijital ekonomi, elektronik ekonomi (e-ekonomi) olarak tanımlanmaktadır.

Teknolojilerinin gelişmesi ile internet sanal bir alışveriş ortamına dönüştü. Bilgisayar ve internet neredeyse tüm evlere ve işyerlerine girmiş durumda. Artık insanlar yorulmadan, birkaç tıkla alışveriş yapabiliyorlar.

İşte bu sebepten ötürü internet üzerinden satışa imkan veren e-ticaret, sanal market siteleri hızla yaygınlaşmaya başladı. Siz de çok ekonomik fiyatlarla bu sistemlere sahip olup, internet üzerinden ürünlerinizi pazarlamaya başlayabilirsiniz.

PROFESYONEL E-TİCARET SİTESİ FİRMALARITüketicilerin online alışverişi yani e-ticaret sistemlerini tercih etmesi, işletmelerin de bu sektöre yönelmesine sebep oluyor. E-ticaret pastası her geçen gün artmaya devam ediyor.

Artan talepleri karşılamak ve ürünlerini internette pazarlamak isteyen işletmeler ise profesyonel e-ticaret paketlerini kullanıyor.

Profesyonel E-Ticaret Sitesi Alırken Dikkat Edilecek Hususular

Güvenli Olmalı: Sahip olacağınız sistemin bütün güvenlik önlemlerinin alınmış olması gerekir. Kullanılan sunucularda sorunlarla karşılaşmamak için alt yapısı sağlam firmayla çalışılmalıdır.

Google ve SEO Uyumlu Olmalı: Açacağınız e-ticaret sitesinde Google modüllerinin kullanılabilmesi gerekir.

Geliştirilebilir Özellikte Olmalı: Kullandığınız e-ticaret paketi hizmet aldığınız firma tarafından belirli periyotlar ile geliştirilebilmelidir.

PROFESYONEL E-TİCARET SİTESİÜrün, Sipariş, Kargo Yönetimi Rahat Olmalı: e-ticaret sitelerinde en çok üç alanı kullanırsınız. Bunlar ürün ekleme, sipariş kontrolü ve kargo takibidir. Özellikle bu alanların kolay ve rahat kullanılabilmesi gerekmektedir.

Ödeme Sistemleri Sorunsuz Olmalı: E-ticarette en çok önem verilen konu sitede kullanılacak ödeme sistemleridir. Eğer siteniz üzerinden kredi kartı ile ödeme almak istiyorsanız kullanacağınız sanal pos sistemlerinin sorunsuz çalışabilmesi gerekir.

Profesyonel E-ticaret Sitesi kurmanızda da uzmanlık, bilgi, deneyimlerimizle, isteğinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir E-ticaret Sitesi kurmanızda da yanınızda olacağız.

Web Tasarım Market

İletişim Bilgileri Telefon : 0 212 320 45 13

Mobil Telefon: 0 535 306 49 55

Fax Bilgileri Telefon : 0 212 320 45 13

Web Adresi : www.webtasarimmarket.com

Web Adresi 2 : www.perpawebtasarim.net

Web Adresi 3 : www.profesyoneltasarimcilar.com

E-Posta Adresi : destek@webtasarimmarket.com

Adres : Perpa Ticaret Merkezi Kat 8 B Blok No 1265 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

Hakkında

Web Tasarım ihtiyaçlarınız ve E-Ticaret Alanında büyüyebilmek, Google Reklamları ile üst sıralara çıkabilmek için WebTasarimMarket.com ile hizmetinizdeyiz.

Etiketler: , , , , ,