HAZIR ESNAF SİTESİ

HAZIR ESNAF SİTESİ

HAZIR ESNAF SİTESİ NEDİR?

HAZIR ESNAF SİTESİÖrnek vermek gerekirse; Evinde musluğu bozulmuş tesisat sorunu olan bir müşteri sizi bulması için ne yapması gerekir?

Normal şartlar altında sizi bulması zor. Mahallesinde ya da tanıdık biri olmadığı sürece.

Bizim size katkımız tam burada başlıyor. İsterseniz kurumsal kimlik çalıması çerçevesinde broşür, kart-vizit ve web sitesini bir anda yaparak reklamınızı üstleniriz.

İsterseniz sadece internet üzerinden sizi google gibi arama motorlarından bulabilecekleri bir site yaparız. Esnaflarımıza her geçen gün önerilerimiz artacaktır.

Ucuz HAZIR ESNAF SİTESİHazır Esnaf Siteleri, firmamız bünyesinde, her bir sektör için ayrıca hazırlanmış, ihtiyaçları düşünülerek, hem firma sahibine, hem nihayi kullanıcıya kolaylık sağlayan birçok modülü ile esnaflarımız artık daha rahat ve karlı çalışabilecekler.

Hazır Esnaf sitesi, adından da anlaşılacağı üzere firmamız tarafından daha önceden sektörlerin ihtiyaçlarına göre hazırlandığı için, size sadece seçmek kalıyor.

Dolayısıyla ayrıca bir tasarım gerekmediğinden, Internet üzerinde hemen görünebilir, müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

İşletmenizi büyütmek ve esnaflıktan mağazacılığa geçmek isteyen tüm müşterilerimiz için hazırlayacağımız web siteleri ile bir nevi kurumsal kimliğe bürüneceklerdir.

HAZIR ESNAF SİTESİ Fiyatları

Eğer müşteri getirecek tarzda profesyonel web sitesi istiyorsanız. Bizimle mutlaka geçin. Eğer işinizin üreticisiyseniz kâr etmemeniz imkansız bir durum alır.

Web sitenizin, müşteri bağlayan pazarlamacı rolünde olacağını asla unutmayın. Ne kadar kaliteli pazarlamacı tutarsanız o kadar kalite ve değer görürsünüz. Esnaf siteleri satılık hazır bir çok temaya sahiptir.

Aralarından istediğinizi seçebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

En ucuz HAZIR ESNAF SİTESİ

HAZIR ESNAF SİTESİNDE BULUNABİLECEK ÜRÜN MODÜLLERİ

Ürün sipariş formu, Ürün kategorisi oluşturma, Sınırsız yeni sayfa ekleme, Sayfa gruplandırma, Sayfaya yorum ekleme, Blog Yönetimi, Anket Modülü, Dosya paylaşımı, Ziyaretçi defteri, İletişim formu, WEB SMS Modülü, Ana sayfa, Hakkımızda, Intro (giriş sayfası) , Reklam Blok Modülü, Fotoğraf Galerisi, Flash Başlık Modülü, Flash Slayt Modülü, Haber Modülü, Duyuru Modülü, Forum, Üyelik, Üyelerin resim, haber, duyuru ve yazı yollaması, İletişim, Döviz kuru, Hava durumu, Saat vs.

Bu modüller sayesinde firmanızı daha iyi tanıtabilir, müşterilerinizle doğrudan irtibata geçebilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. 

Web Tasarım Market

İletişim Bilgileri Telefon : 0 212 320 45 13

Mobil Telefon: 0 535 306 49 55

Fax Bilgileri Telefon : 0 212 320 45 13

Web Adresi : www.webtasarimmarket.com

Web Adresi 2 : www.perpawebtasarim.net

Web Adresi 3 : www.profesyoneltasarimcilar.com

E-Posta Adresi : destek@webtasarimmarket.com

Adres : Perpa Ticaret Merkezi Kat 8 B Blok No 1265 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

Hakkında

Web Tasarım ihtiyaçlarınız ve E-Ticaret Alanında büyüyebilmek, Google Reklamları ile üst sıralara çıkabilmek için WebTasarimMarket.com ile hizmetinizdeyiz.

Etiketler: , , , , ,