Hazır esnaf sitesi

Hazır Esnaf SitesiHazır esnaf sitesi nedir? Eğer örneklendirmek gerekliyse; musluğu bozuk bir ev sahibi düşünün ve sizde bir tesisatçısınız. Bu kişinin sizi bulması için ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Normal bir zaman diliminde geleneksel şartlar düşünüldüğünde bu durum son derece zor. Ancak mahallesi içinde olmanı ya da tanıdığı olmanız gerekli. Biz de tam bu sırada devreye giriyoruz ve siz değerli esnafımıza yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Dilerseniz kurumsallık çerçevesinde broşür, kartvizit bunun yanı sıra birde site yaparak internet çağında sizi anında bulunur bir hale getirebiliriz.

Hazır Esnaf Sitesi fiyatları

Hazır esnaf sitesi, firmamız bünyesinde, her bir sektör için ayrıca hazırlanmış, ihtiyaçları düşünülerek, hem firma sahibine, hem nihayi kullanıcıya kolaylık sağlayan birçok modülü ile esnaflarımız artık daha rahat ve karlı çalışabilecekler.

Hazır Esnaf sitesi, adından da anlaşılacağı üzere firmamız tarafından daha önceden sektörlerin ihtiyaçlarına göre hazırlandığı için, size sadece seçmek kalıyor. Dolayısıyla ayrıca bir tasarım gerekmediğinden, Internet üzerinde hemen görünebilir, müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

İşletmenizi büyütmek ve esnaflıktan mağazacılığa geçmek isteyen tüm müşterilerimiz için hazırlayacağımız web siteleri ile bir nevi kurumsal kimliğe bürüneceklerdir.

Ucuz Hazır Esnaf Sitesi

Eğer müşteri getirecek tarzda profesyonel web sitesi tasarımından yanaysanız Hazır esnaf sitesidenince bizimle çalışmanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir.

Web siteleri oldukça önemlidir. Hazırlanan siteler sizin şirketinizi temsil etmektedir. Doğru bir site müşterilerinizi bağlayıcı bir görev üstlenecektir.

Bizde bu özellikleri size sağlayabilecek birçok site var ve aralarından istediğinizi seçebilir akabinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

HAZIR ESNAF SİTESİNDE BULUNABİLECEK ÜRÜN MODÜLLERİ

Hazır Esnaf Site

Ürünlerin sipariş edilebileceği bir form, Ürünlere ait bir kategori bilgisi. Sınırsız bir şekilde yeni sayfa eklemek, sayfaları kategori edebilmek, Sayfaya yorumları kabul etmek gibi daha birçok özellikte oluşmaktadır.

Bu özellikler sayesinde hızlı bir şekilde istediğiniz özelliklere sahip bir site oluşturmanız mümkün hale gelmektedir.

Bu modüller sayesinde firmanızı daha iyi tanıtabilir, müşterilerinizle doğrudan irtibata geçebilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Bu işlemleri en iyi şekilde sizin sitenize uygulamamız için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. En iyi siteleri biz tasarlar ve size sunarız.

Web Tasarım Market

İletişim Bilgileri :Telefon : 0 212 320 45 13

Mobil Telefon0 0 535 306 49 55

Fax Bilgileri :Telefon : 0 212 320 45 13

Web Adresi : www.webtasarimmarket.com

Web Adresi 2 : www.perpawebtasarim.net

Web Adresi 3 : www.profesyoneltasarimcilar.com

E-Posta Adresi : destek@webtasarimmarket.com

Adres : Perpa Ticaret Merkezi Kat 8 B Blok No 1265 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

Hakkında

Web Tasarım ihtiyaçlarınız ve E-Ticaret Alanında büyüyebilmek, Google Reklamları ile üst sıralara çıkabilmek için WebTasarimMarket.com ile hizmetinizdeyiz.

Etiketler: , , , , ,