HAZIR E-TİCARET SİTESİ

HAZIR E-TİCARET SİTESİ

En ucuz HAZIR E-TİCARET SİTESİWTicaret “Hazır E-Ticaret Sitesi” alternatifi, size gelişmiş bir Web Sitesi sunarak ürünlerinizi internet üzerinden satmanıza olanak tanır.

Sunucu yönetimi, güvenlik katmanları, yazılım güncellemeleri gibi konulardaki tüm külfetleri ortadan kaldırarak, bilgisayar kullanmayı bilen herkesin rahatça yönetebileceği bir E-Ticaret Sistemini hizmetinize sunar.

WTicaret Hazır E-Ticaret Sitesi ile hiçbir kurulum, tasarım ve yönetim külfetine katlanmadan çok kısa bir sürede hizmetinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Kullanacağınız Hazır E-Ticaret sistemi, size sunacağı kullanım kolaylıkları ile E-Ticaret’i külfet olmaktan çıkararak aklınızın işinizde olmasını sağlar.

Ship Nedir?

Hazır eticaret sitesi ile birlikte hiç bir yazılım bilgisi olmadan internette ticaret yapabilirsiniz. Google chrome, explorer, yandex browser, firefox, opera veya diğer tarayıcılar ile internete bağlanabiliyor iseniz sizlerde e-ticaret sektörüne giriş yapabilirsiniz.

Özel olarak verilmekte olan eğitimler sayesinde rahat ve kolay kullanıma sahip olan e-ticaret sitenizin yönetim panelini öğrenecek, sitenize ürün eklemesi yaparak online satış gerçekleştirebileceksiniz.

Hazır E-Ticaret Paketlerinin Özellikleri

Hazır e-ticaret siteleri elektronik ticaret paketleri kullanılarak oluşturulmaktadır.

Bu paketler içerisinde sadece e-ticaret yapabilmeniz için gerekli olan özellikler değil aynı zamanda internette çok kitleye ulaşabilmeniz için özel eklentiler, ve daha uygun ücretlerde sanal pos ve kargo kullanabilmeniz için yapılmış olan özel anlaşmalar bulunmaktadır.

Bunlarla birlikte e-ticaret sitelerinde uluslararası güvenlik önlemleri alınmaktadır. Bu sayede saldırı ve tehditlere karşı önlemler alınmakta ve aynı zamanda ödeme sayfalarında girilen bilgiler özel şifreleme sistemleriyle korunmaktadır.

Ucuz HAZIR E-TİCARET SİTESİFiziksel mağazası bulunan bir işletme ya da tedarikçi firmalar aracılığı ile ürün satmak isteyen bir şirket iseniz idealinizdeki online alışveriş sitesini veya sanal mağazanızı açabilmek için internette ticaret yapmak istiyorum demeniz yeterlidir.

Sunduğumuz E-Ticaret sistemi, uygulama aşamalarından ve testlerden geçirilmiş, tecrübe edilerek yetenekleri yükseltilmiş ve müşterilerimizin kullanımına hazır halde bulunan ve kolayca devreye alınabilen hazır E-Ticaret Sistemidir.

Eğer masraflarınızı düşürerek daha geniş kitlelere ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Her türlü web sitesi kurma, geliştirme üzerine yaptığımız çalışmalar dışında Hazır E-Ticaret Sitesi kurmak ve geliştirmek de bizim işimiz.

Web Tasarım Market

İletişim Bilgileri Telefon : 0 212 320 45 13

Mobil Telefon: 0 535 306 49 55

Fax Bilgileri Telefon : 0 212 320 45 13

Web Adresi : www.webtasarimmarket.com

Web Adresi 2 : www.perpawebtasarim.net

Web Adresi 3 : www.profesyoneltasarimcilar.com

E-Posta Adresi : destek@webtasarimmarket.com

Adres : Perpa Ticaret Merkezi Kat 8 B Blok No 1265 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

Hakkında

Web Tasarım ihtiyaçlarınız ve E-Ticaret Alanında büyüyebilmek, Google Reklamları ile üst sıralara çıkabilmek için WebTasarimMarket.com ile hizmetinizdeyiz.

Etiketler: , , , , ,