Grafik tasarımı


Grafik TasarımGrafik tasarımı nedir? en kısa tanımıyla, resmin stilize edilmiş halidir. Dolayısı ile desen bilgisi gerektirir. Grafik tasarımcısının grafik sanatları bilmesi yani sanatçı olması gerekir.

Sanat görsel ve fonatik olarak ikiye ayrılır. Müzik, şiir gibi sanatlara fonatik sanatlar denir. Resim, Heykel, Grafik Tasarım ve El Sanatları gibi sanatlara da görsel ya da plastik sanatlar denir. Bu nedenledir ki grafik eğitimi güzel sanatlar dallarının içerisinde bir sanat dalı olarak yerini almıştır.

Tasarım yapabilmek için sadece bilgisayar teknolojisini kullanabilmek yetmez. Grafik tasarımı yapan kişinin desen gücünü, renk bilgisini ve yaratıcılığını teknolojiyle buluşturması gerekir.

Grafik Tasarım Firmaları

Bir elmayı stilize edebilmek için önce onun gerçek şekli üzerinde fikriniz olması gerekir yani önce elmanın kendisini resmedebilin ki o elmanın soyutlanmış halini ortaya çıkarabilin.

Birçok kez kurum kimliği ile başlanılan tasarım yolculuğu logotype oluşturularak devam eder sonra bu simge her yerde kullanılır ve akıllarda yer etmesi sağlanır.

Daha sonra bu logo kullanılarak kartvizit, antedli kağıt, zarf gibi kurum kimliğinin diğer parçaları tamamlanır. Afişler, el ilanları, dergi reklamları TV reklamları derken ürünün tanıtımı sağlanır.

En ucuz Grafik Tasarım

Dolayısı ile amblem logo tüm tanıtımların, reklamların olmazsa olmazıdır.Amblemin üstlendiği görev, görüldüğü andan itibaren neye hizmet ettiğini anında hissettirebilmesidir ya da amacı bu hedefe ulaşmayı sağlamaktır.

Bunun için amblem konusuyla da ilgili olmak üzere sade, dikkat çekici ilgili olduğu ürünü temsil eden, küçüldüğünde etkisini kaybetmeyen bir şekle büründürülmelidir.

Firmanızın ulusal ve uluslararası alanda prestijinin yükselmesi, iş kalitemizin artmasında en önemli etken kurum kimliği çalışmasıdır.
Grafik tasarımı hatta tasarımın dünyasının hepsi; makrodan mikroya kainattaki o eşsiz tasarımların, güzelliklerin sadece basit bir yansımasıdır.

Ucuz Grafik Tasarım

İnsanın bir görevide geldiği dünyayı tüketmek değil üretmektir. Hazır bulduğu güzellikleri daha da güzelleştirme ve geliştirme çabasında bulunmaktır. Grafik tasarım’da görsel dünyamızın en önemli öğesidir.

Biz web sitesi tasarımcıları da şu güzelliklerin hunharca katledildiği dünyamıza bir nokta büyüklüğünde de olsa güzellik katmak için çabalıyoruz. Grafik Tasarım konusunda bilgimizi, deneyimimizi teknolojiyle birleştirip hizmetinize sunuyoruz.

Web Tasarım Market

İletişim Bilgileri :Telefon : 0 212 320 45 13

Mobil Telefon0 0 535 306 49 55

Fax Bilgileri :Telefon : 0 212 320 45 13

Web Adresi : www.webtasarimmarket.com

Web Adresi 2 : www.perpawebtasarim.net

Web Adresi 3 : www.profesyoneltasarimcilar.com

E-Posta Adresi : destek@webtasarimmarket.com

Adres : Perpa Ticaret Merkezi Kat 8 B Blok No 1265 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

Hakkında

Web Tasarım ihtiyaçlarınız ve E-Ticaret Alanında büyüyebilmek, Google Reklamları ile üst sıralara çıkabilmek için WebTasarimMarket.com ile hizmetinizdeyiz.

Etiketler: , , , , ,