Gooogle reklamları adwords


Gooogle reklamları adwordsGooogle reklamları adwords, Google arama sonuçlarının etkilenmesi için paralı olarak tıklama üzerinden maliyetlendirilmiştir ve amacı sitenizin bu maliyet karşılığında ilk sıralarda yer almasını sağlamaktır.

Gooogle reklamları adwords nasıl çalışıyor sorusuna gelirsek eğer; anahtar kelimeleri belirleyerek bunu Google reklamı olarak kullanmayı düşündüğünüz en yüksek miktardan sunarsınız.

Google bu durumda reklamlarını görüntülemek için ücret istemez. İnternet kullanıcıları reklama tıkladıkça siz ücretlendirilmeye başlarsınız.
Google Adwords reklamlarda kullanılan kelimeler 1 ve 10 arasında bir değer vermektedir.

Bir internet kullanıcısı Google arama motorunda arama yaptığında Google puanları çarparak belirli bir sayı ortaya koyar. Ve bunu açık arttırmaya sunar aynı zamanda aratma sonucu sıralamanızda ortaya konur.

Ucuz Gooogle reklamları adwords

Google arama motorunun algoritması dikkate alındığında aramalara göre bütün reklam verenler aynı açık arttırma içinde yer almaktadırlar. Yani sıranı kalite puanı dikkate alınarak değişecektir.

Kalite puanınızı etkileyen faktörler ise tıklanma oranınızdır ve bunun yanı sıra sitenizin açılış sayfasıdır. (Şeffaflık, alakalı içerik,kolay gezinebilinirlik), Anahtar kelimenizin reklamla olan alaka düzeyidir.

Bütçeniz konu Gooogle reklamları adwordsolduğunda çok büyük bir önem arz etmemektedir. Google ve reklam ağlarında reklam yayınlaması yapabilmektesinizdir.

Gooogle reklamları adwords firmaları

Ancak reklamları oluştururken anahtar kelime seçimlerine dikkat etmeyi asla ve asla atlamamanız gerekmektedir.

Yayınlamak istediğiniz reklam Google arama motorunda görünür ve internet kullanıcıları sizin anahtar kelimeleriniz ile arama yaptığı takdirde, reklamınız arama sonuçlarında sağ tarafta sarı kutucuklar içerisinde yer alacaktır.

Bu şekilde çok daha hızlı bir şekilde sizin sitenizin kriterleri ile ilgilenen kişilere ulaşmanız mümkün olacaktır.Google için reklam oluşturacağınız zaman ne tarz bir çalışma yapacağınıza kelimelerinizin ne olacağına dikkat etmeniz önemlidir. Yoksa bütün emekler boşa gidebilir.

Gooogle reklamları adwords fiyatları

Firma olarak bizim amacımız, sizin için en uygun Google reklam kampanyasının oluşturulmasında yardımcı olmak ve maksimum geri dönüş sağlamanızı sağlamaktır. Web siteleriyle ilgili her konuda olduğu gibi bu konuda da bizim kalitemize güvenebilirsiniz.

Sizin için en uygun kelimeleri seçerek bu reklamları en faydalı şekilde kullanmanızı ve hit kazanmanızı sağlayabilir bu şekilde daha büyük kitlelere ulaşmanıza vesile olabiliriz.

Web Tasarım Market

İletişim Bilgileri :Telefon : 0 212 320 45 13

Mobil Telefon0 0 535 306 49 55

Fax Bilgileri :Telefon : 0 212 320 45 13

Web Adresi : www.webtasarimmarket.com

Web Adresi 2 : www.perpawebtasarim.net

Web Adresi 3 : www.profesyoneltasarimcilar.com

E-Posta Adresi : destek@webtasarimmarket.com

Adres : Perpa Ticaret Merkezi Kat 8 B Blok No 1265 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

Hakkında

Web Tasarım ihtiyaçlarınız ve E-Ticaret Alanında büyüyebilmek, Google Reklamları ile üst sıralara çıkabilmek için WebTasarimMarket.com ile hizmetinizdeyiz.

Etiketler: , , , , ,