Seo Hakkında Bildiklerimiz

SEO – Seo Bilgileri ve seo tarihi süreci

Seo Kavramı, Gelişimi
Optimizasyon yapma nedenleri
-Hedef kitle ve pozisyon alma kavramı

SEO – Seo Araçları

-Anahtar Kelime Seçimi
-Anahtar Kelime Yoğunluğu
-Anahtar Kelime Araçları
-Metatag Hazırlama
-Site içeriği düzenleme
-Site’nin omurga yapısında seo

SEO – Seo Dinamikleri

-İç Dinamikler
-Donanım & network yapısı
-Programlama yapısı

Seo Hakkında Bildiklerimiz

SEO – Dış Dinamikler

-Hyper text link alma’nın önemi
-Site içi ve site dışı bağlantı yapıları
-Örnek bağlantılar
Seo çalışmalarında google’ın yeri

SEO – Google Seo bilgisi

-Google Pr
-Orjinal içerik ve kopya içerik
-Google botları

SEO – Botlar için robots txt hazırlama

-Google pr’ı sömüren parazit siteler ve engelleme yöntemi
-Google sandbox
-Google Araçların etkin kullanımı
-Google Etiği ve İhbar

SEO – Google seo örnekleri

-Adwords seo

SEO – Örnekler

Temel Seo hataları

Plagiarism

Blackhat Seo teknikleri

Hatalı türkçe örnek siteleri inceleme ve çözüm üretimi

Seo Hakkında Bildiklerimiz1

Güncel Ziyaretçi Kaynakları

-Backlink kavramı
-Örneklerle dizin, toplist kayıt işlemleri
-Link değişimleri ve seo
-Alternatif hit kaynakları
-Ziyaretçi kaynağı araştırma ve edinme
-Ücretli, ücretsiz hit kaynakları

Diğer sitelerle ilişkilerin önemi

Güncel Seo bilgi kaynakları

PR arttırmada çeşitli yaratıcı yöntemler.

Backlink elde etmede fark yaratan pratik çözümler.

Her hangi bir sorununuzda bizimle irtibata geçiniz.

www.webtasarimmarket.com

Google SEO

Türkiyedeki çevrimiçi arama pazarının %90’ını elinde bulunduranGoogleda 1. sayfada olmak istemez misiniz? Google SEO hizmetimiz sayesinde hedef kitlenize ulaşarak müşterilerinizi ve satışlarınızı arttıracaksınız.

SEO (Search Engine Optimization), arama motoru optimizasyonu demektir. Web sitenizin, belirli aramalar için arama motorlarındaki (başta Google olmak üzere) sonuçlarda, ilk sayfada ve hatta ilk sıralarda yer alması için yapılan işlemlerdir.

Google’da herhangi bir kelimeyi aradığınızda çıkan arama sonuçlarında siteler sizce neye göre sıralanıyor? Google misyonu gereği sizlere aradığınız şeyi en iyi sunacağını düşündüğü siteleri daha üst sıralarda gösteriyor. Tabii ki bunu insan gücü ile yapmıyor. Belirli bilgisayar yazılımları sayesinde siteleri otomatik olarak inceliyor ve buna göre bir sıralama ortaya koyuyor. Sitelerinizi bu bilgisayar yazılımlarının en iyi olarak niteleyeceği şekle sokarak istediğiniz arama kelimelerinde ilk sayfada ve ilk sıralarda yer almak için yapılacak her şeye kelime bazlı seo denilir. Genel olarak da SEO denildiğinde anlaşılan şey budur. Bunun dışında sitenizin çabuk taranması, arama dizinine çabuk kaydedilmesi ve bu yolla yüksek ziyaretçi kitlesi çekmesi için yapılacak uygulamalar da SEO kapsamında ele alınabilir.

Arama motoru optimizasyonu, sitenize hedef kitlenizi çekecek uygulamaların en önemlilerinden bir tanesidir. SMO (Sosyal medya optimizasyonu) da SEO ile birlikte düşünülebilir. Bunu da kısaca, sosyal paylaşım sitelerinde (özellikle facebook ve twitter) sitenizin tanıtılması, yer almasıdır. Bu yolla da kaliteli ziyaretçiler çekerek sitenizin gelişimine katkı sağlarsınız.

Seo Hakkında Bildiklerimiz 2

SEO Neden Gereklidir?

SEO çalışması yaptırdığınızda, hedef kitlenize etkin bir şekilde ulaşırsınız. Özellikle Google Seo çalışması ile Türkiye’deki arama motoru pazarının %90’dan fazlasını elinde bulunduran Google üzerinden hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. Bu da müşterilerinizin ve satışlarınızın çoğalması, işinizin büyümesi demektir!

SEO Fiyatları

SEO yaptırırken şunu dikkata alın: bu bir yatırımdır ve yatırım yapacağınız kelimenin değerine göre çalışmanın fiyatı değişir.Ucuz Seo çalışması adı altında sunulan işlere itibar etmeyin. 10 kelime 250 lira tarzında gibi komik teklifler kesinlikle gerçeği yansıtan teklifler değildir ve bu şekilde SEO çalışması yaptırarak herhangi bir başarı yakalayamazsınız. SEO ciddi bir yatırımdır, sizi bir anda işinizde yıldız yapar! Legal yoldan seo yapanların mutlaka masrafları olur, eğer birisi size sudan ucuz seo teklif ediyorsa bu işi legal yoldan yaptığını düşünmeyin. Örnek görmek isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Garantili SEO

SEO, getirisi yüksek olmakla birlikte rekabeti de yüksek olan bir iştir. Sürekli olarak aktif bir şekilde çalışma içerisinde olmak gerekir. Seo Ofisi olarak biz yaptığımız seo çalışmalarında 1 yıl boyunca ilk sayfada kalma garantisi veriyoruz! Eğer bir yıl dolmadan ilk sayfadaki sıranızı kaybederseniz, ek bir ücret almadan, sizi tekrar ilk sayfaya getiriyoruz!

Kaliteli, hızlı, garantili SEO hizmeti veriyoruz. İlk sayfada 1 yıl (en az) kalmanızı garanti ediyoruz. Başarısızlık durumunda sorumluluğumuzu kabul edip ücret iadesi yapıyoruz. İstediğiniz başka bir şey? İletişime geçin konuşalım…

Siz de Google SEO hizmeti alarak sitenizi 1. sayfada görmek istiyorsanız arama motoru optimizasyonu fiyatları için teklif isteyin!Seo Fiyatları sitenizin durumuna ve anahtar kelimelerinizin rekabet oranına göre değişiklikler göstermektedir. En kısa zamanda Seo Uzmanı arkadaşlarımız sizinle iletişime geçeceklerdir.