Kurumsal Seo Hizmeti

Sıfır Risk & Riski siz değil biz alıyoruz

Kimse Arama Motorları optimizasyonunun risksiz bir işlem olduğunu iddia edemez,aksine yüzlerce risk ile dolu bir labirent gibidir, bu aşamada sizlerin risk almasına izin vermiyoruz ve riski sizin yerinize biz alıyoruz

Doğal çalışma & Esnek fiyat politikası

Size istediğinizden ve düşlediğinizden fazlasını sunuyoruz (Örn: 1 kelimeye Aylık 250 TL) Cüzi fiyatlarla arama motorlarında görünme imkanı sunuyoruz, üstelik sözleşme ile garanti altındasınız

Bu işi yapan veya yapmaya çalışan bir çok firma, kişi ve ekip bulunmakta, bir kısmı gerçekten başarılı, bir kısmı gerçekten iyi, bir kısmı gerçekten azimli ancak bir çoğu sitenizi bir bataklığa sürükleyebilir.

 Kurumsal Seo Hizmeti1

Seo Nedir? Nasıl Çalışırız?

SEO, bir kalite kuralları bütünüdür. Seo yaparken en başarılı sonuçları yakalamak Google’ın felsefesini anlamak ve özümsemekten geçer. Amaç her zaman birinci olmaksa birinci kalite iş yapmak ve yaptığınız işi önemsemek en önemli prensibimizdir.

 

Yapılacakları kısaca özetlemek gerekirse ;

Sayfa Optimizasyonu;

Çalışmaya başlamadan önce sitenizi bütün hatları ile kontrol ediyorum.Sayfada var olan hataları rapor haline getirip tek tek düzeltiyorum.

Profesyonel olarak sayfa optimizasyonu, web sitenizin tüm sayfaları üzerinde anahtar kelimelerinizi yaygın olarak kullanılması ve sayfalardaki metin ve meta verilerinin doğru olarak tanımlanması işleridir.

 

Rekabet ve Pazar Analizi

İnandığımız doğrular ekseninde her projemize, pazar ve rekabet araştırması yaparak başlıyoruz.

Sizinle aynı içerikte olan sitelerin artılarını ve eksilerini rapor haline getiriyoruz.Bu rapor doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Kurumsal Seo Hizmeti

Anahtar Kelime Analizi

Siteniz ile alakalı anahtar kelimenizle ile ve alt kelimelerle ilgili ayrıntılı bir rapor çıkarıyoruz.Sonuçta şunu çok iyi biliyoruz ki bu işin önemli faktörlerinden biri doğru anahtar kelime analizidir.Yanlış seçimler siteyi yanlışa götürür.Bunun da kimseye faydası olmaz.

 

Backlink Çalışmaları

Siteniz ile alakalı bir çalışma programı çıkarıyoruz.Bu program doğrultusunda sitenize çalışmaları yapıyoruz.

Örneğin sizinle 180 Günlük bir anlaşma yapmış isek 180 günlük bir program hazırlıyoruz ve bu program doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Şunu açıkca belirtmek isterim ki birden siteye yüklenen binlerce blog backlink,binlerce dizin,aynı anda 100 forumda tanıtım gibi çalışmalar kesinlikle olmayacaktır.Ayrıca kendi backlink tekniklerimiz vardır.Bunları uygulamaktayız.

 

Kısaca yapacaklarımızdan bahsettim.

Ücret konusunda kesin bir şey söylemek ne yazık ki mümkün değildir.

Sizin de bildiğiniz gibi siteye ve hedef kelimeye göre değişmektedir.

Gelen Aramalar:anything