Google SEO Kursu

Öncelikle Kendim hakkında Bilgi vermem gerekirse,

Adım Hakan KELEŞ İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Bilgisayar Mühendisligi Bölümünü 2006 da Bitirerek İş hayatıma Elektronik Haberleşme Sektöründe başlamış bulunmaktayım.2 Yıl Güvenlik sistemleri alanında Özel Bir kuruluşta Proje Geliştirme Müdürü olarak çalıştım.

Daha Sonra 2006 -2010 Tarihleri arasında Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi ( Yazılım Uzmanlığı) ve Kültür Üniversitesi (Grafik Tasarım) Bölümlerinden mezun olarak 2009 Yılında Web tasarım,Web Yazılım,Grafik tasarım alanında Kendi ofisimi açarak Bu işe başlamış bulunuyorum.

2009 Yılından Beri Perpa Ticaret Merkezinde faliyetlerime devam etmekteyim. Başlıca Faliyet vermiş olduğum alanlar aşağıdaki gibidir.

Web Tasarımı
Profesyonel Web Arayüz Tasarımı
Grafik tasarım
Web Yazılım : Php & Mysql Kodlama ve Hazır Sistemlere Entegrasyon.
Seo : Arama Motoru optimizasyonu
Profesyonel Flash veya Resim Logo Banner Tasarımı.
E-Ticaret Sitesi Tasarımı,Yazılım Düzenleme,Giydirme
Wordpress Kodlama, Arayüz Tasarım
Google Adwords Reklamları
Sosyal Medya Hizmetleri
Kurumsal Kimlik Çalışması
Kişiye Özel Yazılım,Grafik Web Arayüz Düzenlemeleri
Web Tasarım

Web Tasarım Tecrübem ve Referanslarım

Alanında 6 Yıllık bir tecrübeye sahibim. Bugüne dek 150’den fazla web sitesi, Grafik tasarım projesine imza atmış bulunuyorum.

Web Tasarıma Başlamam

Web tasarım alanında ilk olarak Perpa Ticaret Merkezinde esnaflarla başlamamız sebebi ile küçük çapta esnaf siteleri projeleri ile başladık. Daha sonra onlarca kurumsal kişiye özel Web siteleri tasarladım. Web tasarım konusunda 6 yıl boyunca bir çok sorun, talep, istek ve farklı önerilerle karşılaştığımız için bu alanda büyük deneyimler kazandık.

 Özel Seo Dersine başlamam

Ve artık Seo Optimizasyon diğer adıyla Arama Motoru Optimizasyonu Özel dersleri vermeye karar verdim. Daha önce bir çok projede tüm aşamalarında firmalara hizmet vermiş bulunuyorum. Profesyonel anlamda firmalara web sitelerini yönetmeleri ve Google da üst sıralara ıkartablecekleri tüm teknik ve püf noktaları uygulamalı olarak gösteriyorum.

 Google Seo Özel Ders

Google Seo geniş bilgi gerektiren bir alandır. Bu alanda 7 yıllık tecrübemle özel ders veriyorum. Kendi ofisimde hafta da 2 gün 2 şer saat toplam aylık 16 saat eğitim veriyorum.

 Özel Seo Eğitim Ücreti

Eğitimin aylık ücreti 500 TL’dir. Ders süresi ortalama 2 aydır. 2 ayın sonunda web sitenizi istediğiniz her mevkiye ve sıralamaya getirebilecek bilgiye sahip olacaksınız.

Etiket: goggle seo kursu, google seo, google seo 2014, google seo dershanesi, google seo dersi, google seo dersi perpa, google seo eğitimi, google seo eğitimi beşiktaş, google seo eğitimi perpa, google seo eğitimleri, google seo fiyatı, google seo indir, google seo kursu, google seo kursu fiyatı, google seo kursu fiyatları, google seo kursu perpa, özel google seo dersleri, özel google seo kursu, özel seo dersi