Facebook Reklamları”

Türkler Facebook’u çok seviyor, “çünkü paylaşmayı sohbeti seven, sıcak insanlar”.Türklerin Facebook kullanımında dünyada dördüncüsü olmasının en önemli sebebi, geçmişten gelen kahve ve muhabbet kültürü. Facebook kısa bir sürede yaklaşık 1 Milyar kullanıcısının olduğu çok büyük bir sosyal ağ oldu. Potansiyel müşterilerinizin büyük çoğunluğu günde yaklaşık 6 saatini Facebook’da geçiriyor, bu potansiyeli firmalar etkili kullanmaya başladılar bile…

facebook reklamları

Sosyal alışveriş, trendi gittikçe yükselen hizmetlerin başında geliyor ve Facebook’da bu sektörün en önemli temsilcilerinden biri.
facebooka reklam vermek ister misiniz
Facebook, reklamlarının en önemli avantajlarından biri, hedefleme işini çok başarılı bir şekilde yapması. Ürün ve hizmetlerinizi ilgili hedef kitlenize hızlı ve doğru şekilde ulaştırabiliyorsunuz.. demografik hedeflemedeki başarı sayesinde,topluluk oluşturma, Facebook üzerinde oluturduğunuz projelere, reklam kampanyalarına yeni ziyaretçiler bulabilir ve marka bilinirliğini arttırabilirsiniz.

Küçük işletmeler için, “Facebook Reklamları” diğer reklam modellerinin maliyetleri ile karşılaştırıldığında çok daha ekonomik bir yol olacak gibi görünüyor.

Web Tasarım Market

İletişim Bilgileri :Telefon : 0 212 320 45 13

Mobil Telefon0 0 535 306 49 55

Web Adresi : www.webtasarimmarket.com

E-Posta Adresi : destek@webtasarimmarket.com

Adres : Perpa Ticaret Merkezi Kat 8 B Blok No 1265 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

facebook reklamları