GOOGLE REKLAMLARI ADWORDS

GOOGLE REKLAMLARI ADWORDS FiyatlarıGoogle Adwords, dünyanın en büyük arama motoru olan Google’da doğal arama sonuçlarında geride kalan web sitelerini açık arttırmalı Tıklama Başına Maliyet (TBM) sistemiyle işletmenizin sağladığı hizmet veya ürünlerle alakalı olarak aranan kelimelerde sitenizin Google aramalarında üst sıralarda çıkmasını sağlayan ücretli bir araçtır.

Peki bu araç nasıl çalışıyor?

Anahtar kelime hedefli Google reklamı vermek için öncelikle reklam vermek istediğiniz anahtar kelimeleri seçer daha sonra bu anahtar kelimelere her tıklama için vermek istediğiniz en yüksek tutarı belirlersiniz.

Google reklamlarınızı görüntülemek için sizden herhangi bir ücret talep etmez. Kullanıcı reklamınızı görüp tıkladığında ücretlendirilirsiniz. Tabi ki reklamınızın üst sıralarda yer almasının tek koşulu verdiğiniz TBM’ler değildir.

Google Adwords reklam veren ve kullanıcı deneyimlerini korumak adına anahtar kelimelere 1 ile 10 arasında bir Kalite Puanı atar.

Bir kullanıcı Google’da arama yaptığında bu anahtar kelimeye reklam veren sizin ve rakiplerinizin TBM’leri ve Kalite Puanları çarpılarak bir açık arttırmaya sokulur.

En ucuz GOOGLE REKLAMLARI ADWORDSBu açık arttırma sonucunda bu anahtar kelime için sıralamanız belirlenir. Google’ın algoritmasına göre yapılan her aramada tüm reklamverenler aynı açık arttırmaya girerler.

Yani sıralamanız her aramada Kalite Puanınıza bağlı olarak değişir. Kalite Puanını belirleyen faktörler ise Tıklama Oranı (TO), Açılış sayfanızın kalitesi (Şeffaflık, alakalı içerik, kolay gezinebilinirlik), Anahtar kelimenizin reklamla olan alaka düzeyidir.

Bütçeniz ne olursa olsun, Google’da ve reklam ağımızda reklam yayınlayabilirsiniz.

Reklamlarınızı oluşturur ve işletmenizi yansıtan kelime ve terimleri anahtar kelimeleriniz olarak belirlersiniz, Reklamlarınız Google’da Görünür Kullanıcılar Google’da anahtar kelimelerinizden biri ile arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yan tarafında görünebilir.

GOOGLE REKLAMLARI ADWORDSBöylece, sizin iş alanınızla ilgilenen hedef kitlesine hitap etmiş olursunuz.Reklam kampanyalarınızı oluştururken kampyanın amaca yönelik ve size uygun olarak düzenlenmesi çok önemlidir.

Aksi takdirde harcamalarınız ve emekleriniz boşa gidebilir. Firma olarak bizim amacımız, sizin için en uygun google reklam kampyasının oluşturulmasında yardımcı olmak ve maksimum geri dönüş sağlamanızı sağlamaktır.

Web siteleriyle ilgili her konuda olduğu gibi bu konuda da bizim kalitemize güvenebilirsiniz.

Web Tasarım Market

İletişim Bilgileri Telefon : 0 212 320 45 13

Mobil Telefon: 0 535 306 49 55

Fax Bilgileri Telefon : 0 212 320 45 13

Web Adresi : www.webtasarimmarket.com

Web Adresi 2 : www.perpawebtasarim.net

Web Adresi 3 : www.profesyoneltasarimcilar.com

E-Posta Adresi : destek@webtasarimmarket.com

Adres : Perpa Ticaret Merkezi Kat 8 B Blok No 1265 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

Hakkında

Web Tasarım ihtiyaçlarınız ve E-Ticaret Alanında büyüyebilmek, Google Reklamları ile üst sıralara çıkabilmek için WebTasarimMarket.com ile hizmetinizdeyiz.

Etiketler: , , , , ,