Gizlilik

Kişisel Bilgi Gizliliği : Form doldurarak verdiğiniz kişisel bilgileriniz gizli tutulur ve üçüncü şahıslar ile asla paylaşılmaz.

Siteniz referans olarak sizin talebiniz üzerine gösterilir yada gizlenir.

Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

Bu sitedeki malzemeler ve dökümanlar hiç bir surette değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz.

Web Tasarım Market herhangi bir hesap sahibine hizmet vermeyi reddetme hakkına sahiptir. Yayınladığınız bir materyal müstehcen, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı yada bir şekilde kullanım sözleşmesini ihlal eden bir içeriğe sahip ise size haber verilerek ya da haber verilmeden sunucularımızdan hesabınız kaldırılabilir veya devre dışı bırakılabilir.

Barındırma bünyemizde bulunan sitelerin spam mail göndermesi kesinle yasaktır.

Barındırma hizmetini farklı bir firmadan sağlayan müşterilerimizin anlık veri akışını takip edemediğimiz için oluşabilecek veri kayıpları , dosyalara bulaşabilicecek zararlı yazılımlar ve sunucu güvenlik zafiyetinden  kaynaklanabilecek zararlardan hiç bir şekilde hak talep edilemez.

Barındırma bünyemiz içinde yer alan siteler haricindeki sistemlere verilen teknik destek süresi azami 1 yıl olup bu süre sonrasında verilecek teknik destekler ücrete tabidir.

Web Tasarım Market sitesinden hizmet alan herkez bu şartları kabul etmiş olur.

Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.