E-Ticaret Sitesi 1500 TL | Full Pro Paket

Bildiğiniz üzere Sektörü oldukça fazla kategoride insanların satış yapmaya çalıştıkları bir alandır. Google Ortamında Herkes satacakları ürünlerin üst sıralarda olmasını ve en iyi özelliklerin sistemde yer aldığı bir Alt yapısıyla yola çıkmak isterler.

konusunda Firmam ekibim ve ben 6 yıllık Tecrübeye sahibiz.Yıllardır Google da yüzlerde deneme yanılmadan çıkan tecrübeyle sizlere Profesyonel Bir E-Ticaret alt yapısı hazırladık.

1500 TL gibi bir rakama ömür boyu sizin olan açık kaynak kodlu şekilde teslim ettiğimiz bir alt yapı sunuyoruz sizlere, Piyasada çok çok daha ucuza da alternatifler çok ancak Seo uzmanından ve 6 yıllık E-Ticaret geçmişi olan birinden sisteminizi mi almak size artı kadar yoksa ordan burdan bir yazılım eline geçirmiş kopya yazılımla mı ?

Ayrıca ucuz satan kişiler den destek dahi alamazsınız. zaten nasıl versin ki bir düşünmek lazım. Bu sebeple firmamız ile görüşerek mutlaka demo talebinde bulunarak sistemimizin özelliklerini mail adresinizi vererek size gönderilmesini de sağlayabilirsiniz.

Web Tasarım Market

İletişim Bilgileri :Telefon : 0 212 320 45 13

Mobil Telefon0 0 535 306 49 55

Web Adresi : www.webtasarimmarket.com

E-Posta Adresi : destek@webtasarimmarket.com

Adres : Perpa Ticaret Merkezi Kat 8 B Blok No 1265 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

 

Hakkında

Web Tasarım ihtiyaçlarınız ve E-Ticaret Alanında büyüyebilmek, Google Reklamları ile üst sıralara çıkabilmek için WebTasarimMarket.com ile hizmetinizdeyiz.

Etiketler: , , , , , , ,