E-Ticaret Sitesi 1500 TL | Full Pro Paket

Bildiğiniz üzere E-Ticaret Sektörü oldukça fazla kategoride insanların satış yapmaya çalıştıkları bir alandır. Google Ortamında Herkes satacakları ürünlerin üst sıralarda olmasını ve en iyi özelliklerin sistemde yer aldığı bir E-Ticaret Alt yapısıyla yola çıkmak isterler.

E-Ticaret Sitesi konusunda Firmam ekibim ve ben 6 yıllık Tecrübeye sahibiz.Yıllardır Google da yüzlerde deneme yanılmadan çıkan tecrübeyle sizlere Profesyonel Bir E-Ticaret alt yapısı hazırladık. Devamını oku ›

Etiketler: , , , , , , ,

Özel Seo,Arama Motoru Optimizasyonu Dersleri

Öncelikle Kendim hakkında Bilgi vermem gerekirse,

Adım Hakan KELEŞ İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Bilgisayar Mühendisligi Bölümünü 2006 da Bitirerek İş hayatıma Elektronik Haberleşme Sektöründe başlamış bulunmaktayım.2 Yıl Güvenlik sistemleri alanında Özel Bir kuruluşta Proje Geliştirme Müdürü olarak çalıştım.

Daha Sonra 2006 -2010 Tarihleri arasında Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi ( Yazılım Uzmanlığı) ve Kültür Üniversitesi (Grafik Tasarım) Bölümlerinden mezun olarak 2009 Yılında Web tasarım,Web Yazılım,Grafik tasarım alanında Kendi ofisimi açarak Bu işe başlamış bulunuyorum. Devamını oku ›

Etiketler: , , , ,

armut.com da Onlinesatınal Bilgi Teknolojileri olarak bizde varız.

Herkesin yakından bildiği bütün uzman firma ve kişilerin bir arada yer aldığı ve teklifler verip,teklif aldıkları www.armut.com artık firmamızda yer almaktadır.

Hakan K. İstanbul Şişli Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) – Armut.com

Opencart E-ticaret sitesi kurulumu

Opencart E-ticaret sitesi kurulumuHazır et-ticaret sitesi kurulumlarında en çok rağbet gören sistem Opencart siteleridir. Nedeni ise diğer hazır sistemlere göre çok daha kapsamlı özelliklere sahip olması, tasarımda daha kolay editlenip, tema giydirilmesidir.

Opencart E-ticaret sitesi kurulumu ile ilgili bu güne kadar çok sayıda müşterisine destek veren firmamızın çalışmalarını yakından inceleyerek dilediğiniz bir tarzda e-ticaret sitesine daha kolay sahip olabilirsiniz.

Kurulumunda ciddi ayarlamaların gerektiği opencart kurulumu hakkında detaylı bilgilere sahip olan firmamızdan beklediğinizden daha kısa süre içinde sitenizin hazırlamasını talep edebilirsiniz. Devamını oku ›

Etiketler: , , , , ,

Hazır e-ticaret siteleri

Hazır e-ticaret siteleriProfesyonel hizmetlerin sunulduğu web tasarım market ile hizmetin en kalitelisini web sektörünün her alanında bulabileceğiniz gibi hazır e-ticaret siteleri konusunda da almaya hazır mısınız?

Sektöründe en başarılı firmalar arasında olan firmamızın, e-ticaret konusunda müşterilerine sunduğu seçeneklerin sonu gelmiyor.

Kolay kurulum, hızlı teslimat ve gerekli tüm iç seo çalışmalarıyla hazır hale getirdiğimiz e-ticaret paketlerini sizlere güven içinde sunan firmamızdan daha fazlasını alacağınızı söylemek istiyoruz. Devamını oku ›

Etiketler: , , , , ,

Aylık seo danışmanlığı

Aylık seo danışmanlığıSitelerinizin sürekli yükselişte kalması için hiç şüphesiz sürekli ilgi gerekir. Bu konuda da zaman yetersizliğinden şikâyet edenler için getirdiğimiz çözümlerle sitelerinin bulundukları seviyeden düşmemesi adına gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.

Sitenizin güncellemesinden gerekli seo çalışmalarını Aylık seo danışmanlığı hizmetleri kapsamında müşterilerimize sunarak sitelerinin kaliteli şekilde yerini korumasını sağlıyoruz.

En iyi seçeneklerin ve en iyi hizmetlerin sunulduğu firmamız sayesinde siz işlerinize bakarken siteniz yükselmeye devam edecek.

Gerekli tüm iç seo, dış linkler, güncelleme ve diğer gerekli çalışmaları hizmet kapsamında sizlere sunan sitemizden en uygun fiyatları da ayrıca bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Devamını oku ›

Etiketler: , , , , ,

Web arayüz çizimi

Web arayüz çizimiİnternet sitelerini en iyi şekilde gösteren etken arayüz çizimidir. Ziyaretçiyi cezp edecek bir tasarım her zaman için göze hitap eder.

Bu da sitenizi ziyaret edenlerin daha uzun süre vakit geçirmelerini sağlar. Web arayüz çizimi konusunda piyasasının en iyi tasarımlarını bulabileceğiniz firmamız çalışanları, ilgili bölümlerin mezuniyetini hak ederek müşterilerine birikim ve bilgileriyle hizmet sunmaktadırlar.

Bu da aradığınız kaliteyi daha kolay bulmanız açısından en iyi tercih olacaktır. Kaliteli çizim ve net tasarımlarla en iyi seçenekleri bulabileceğiniz firmamızı dilediğiniz zaman arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

En iyisini sürekli hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunduğumuz firmamızı arayarak web arayüz çizimi konusunda beklediğinizden daha fazlasını elde edebilirsiniz. Devamını oku ›

Etiketler: , , , , ,

Web grafik arayüz tasarım fiyatları

Web grafik arayüz tasarım fiyatlarıBir internet sitesinin daha kaliteli görünüme sahip olması, daha fazla ziyaretçi çekmesi için belli etkenlerin oluşturulması gerekiyor. Bunların en başında gelen etken de arayüz tasarımıdır.

Piyasanın fahiş rakamlarından bıkıp kurtulmak isteyenlere çözüm olacak seçeneklerimizle Web grafik arayüz tasarım fiyatları konusunda en uygun fiyatları sunmaya devam ediyoruz.

Kalitesinden ödün vermeden en net sonuçları en iyi şekilde elde etmek adına sunduğumuz çalışmalarımızı inceleyerek kalitemiz hakkında net fikirlere sitemizden ulaşabilirsiniz. Devamını oku ›

Etiketler: , , , , ,

Web sitesi tasarımı

Web sitesi tasarımıReel mağazalardan sanal mağazalara geçiş, kitap dünyasından internet araştırmalarına geçiş ve daha aklınıza gelecek her alan için geliştirilen internet sitelerinin sayısının çok fazla olmasından dolayı ihtiyaçlar için çok fazla yorulmaya gerek yor.

Web sitesi tasarımı konusunda en iyi çözümlerle sizlere sunduğumuz seçeneklerimizi değerlendirerek siz de hizmetlerinizi sanal dünyaya taşıyarak daha fazla kitleye hitap edebilirsiniz.

Günümüzde çok fazlasıyla kullanılan internet sitelerinde aranan tüm her şeyin kolaylıkla bulunması insanların sanal dünyaya olan rağbetini arttırıyor. Devamını oku ›

Etiketler: , , , , ,

Web tasarım fiyatları

Web tasarım fiyatlarıİş dünyasının iyiden iyiye kaydığı sanal ortamlarda iş yapma herkes için önemli bir yer tutmaktadır. Bu nedenle de maalesef Web tasarım fiyatları olduğundan çok yüksek maliyetlere neden olabilmektedir.

Aslında işinde disiplinli olan ve çok sayıda profesyonel ekibe sahip olan firmalarda bu gibi sıkıntıların yaşanmadığını bilmenizde fayda vardır.

Hakan KELEŞ ve ekibinin konu üzerindeki deneyimleri ve tecrübeleri sayesinde müşterilerine sunduğu hizmetlerde en iyi sonuçları en iyi fiyatlarla vermeye devam ettiğini bilmenizi tavsiye ederiz. Devamını oku ›

Etiketler: , , , , ,
Top