ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

SEO NEDİR

arama motoru optimizasyonu firmalarıArama sonuçları üzerinde hedeflenen arama kelimelerde arama yapıldığında üst sıralarda yer almak için yapılan bir dizi işlem için verilen genel addır.

Arama sonuçlarında ikinci ve üçüncü sayfada yer almak size pek bir getiri sağlamaz, zira pek çok kişi, arama sonuçlarının ilk sayfasında beliren sonuçlardan tatmin olurlar.

Genel olarak herkes, hedefledikleri anahtar kelime için yapılan aramaların sonuçlarında birinci sayfada, hatta birinci sayfanın ilk sırasında yer almayı ister. Ancak bunu başarmak için sitenizi optimize etmeniz ve ona uygun olarak kodlamanız gerekmektedir.

arama motoru optimizasyonu fiyatları

DOĞRU ANAHTAR KELİMELERİ SEÇİN

Doğru anahtar kelimeleri seçmek, sitenizin içeriğine göre değişmekle birlikte ya çok kolaydır ya da son derece dikkatli olunması gereken bir süreçtir.

Genel olarak herkesin arayabileceği anahtar kelimelerden kısa vadede kaçınmanız gerekebilir zira bu anahtar kelimeler için iyi sıralara gelmek oldukça zordur, ancak imkansız değildir.

Anahtar kelimelerinizi gerektiği kadar keskin sınırlarla belirlemeniz önerilir. Örneğin, İzmir’de faaliyet gösteren bir ayakkabı dükkanınız var ise hedeflemek isteyebileceğiniz anahtar kelimeler “ayakkabı izmir” ya da “izmir ayakkabıcı” olmalıdır.

Genel olarak “ayakkabı” ,“ayakkabıcı” anahtar kelimeleri için optimizasyon yapmanın size pek getirisi olmayacaktır.

arama motoru optimizasyonu seo

İÇERİĞE ODAKLANIN

Kaliteli ve sitenizin konusu ile alakalı içeriğe sahip olmak, SEO’nun en önemli alanlarından birisidir. Okurlarınıza anlamlı gelecek bir içeriğe sahip olmanız gerekmektedir. İçeriğiniz, ziyaretçilerinizi tatmin edebilmeli ve bu sayede onların sitenizi tekrar tekrar ziyaret etmesini sağlamalısınızdır.

İyi bir SEO (Search Engine Optimization) diğer adıyla arama motoru optimizasyonu ile web sayfanızın Google aramalarında, Bing, Yandex ve Yahoo gibi arama motorlarında bulunmasını sağlayabilirsiniz.

en ucuz arama motoru optimizasyonu

İnternet kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu yeni web sayfalarını arama motorlarından buluyor. Web sayfanızın iyi bir seo optimizasyonu yoksa potansiyel müşterilerinizin sizi internetten bulmalarını engellemiş olursunuz

Hizmet ya da ürünlerinize ihtiyaç duyan potansiyel müşterilerinizi kaçırmamak için iyi optimize edilmiş web sitenizle görünürlüğünüzü arttırabiliriz. Arama motoru optimizasyonu sadece arama kelimeleri belirlemek değildir.

Birçok kural ve tekniği olan profesyonel bir çalışma gerektiren optimizasyon hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Web Tasarım Market

İletişim Bilgileri :Telefon : 0 212 320 45 13

Mobil Telefon0 0 535 306 49 55

Fax Bilgileri :Telefon : 0 212 320 45 13

Web Adresi : www.webtasarimmarket.com

Web Adresi 2 : www.perpawebtasarim.net

Web Adresi 3 : www.profesyoneltasarimcilar.com

E-Posta Adresi : destek@webtasarimmarket.com

Adres : Perpa Ticaret Merkezi Kat 8 B Blok No 1265 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

Hakkında

Web Tasarım ihtiyaçlarınız ve E-Ticaret Alanında büyüyebilmek, Google Reklamları ile üst sıralara çıkabilmek için WebTasarimMarket.com ile hizmetinizdeyiz.

Etiketler: , , , , ,